KGP ELECTRONICS RC18W300-700DA-N
Kód: RC18W300-700DA-N
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; NFC; 18W; 2,5÷48VDC; 300÷700mA; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.08 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 82...84%
Výstupní proud: 300...700mA
Doplňkové funkce: NFC
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 220...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, bez zátěže, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -20...50°C
Režimy práce: proudový zdroj
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: řízení stmívání
Vnější rozměry: Ø55x25mm
Výkon: 18W
Výstupní napětí: 2,5...48V DC
Komunikační protokol: NFC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Komunikační protokol: NFC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 18W
Výstupní napětí: 2,5...48V DC
Výstupní proud: 300...700mA
Napájecí napětí: 220...240V AC
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: Ø55x25mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...50°C
Elektrické připojení: vodiče
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: NFC
Účinnost: 82...84%