QOLTEC QUOLTEC-53670
Kód: QUOLTEC-53670Detailní popis produktu
Regulátor nabíjení; 80A; -20÷55°C; 12/24/36V; IP30; 115x210x285mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.82 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Max. nabíjecí proud: | 80A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24 / 36V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Rozměry: | 115x210x285mm |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej, ovládání nabíječky pomocí Bluetooth ANDROID |
| Výkon: | 1040/2080/3102W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Použití: | fotovoltaika |
| Max. nabíjecí proud: | 80A |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Vlastností nabíječky: | ovládání nabíječky pomocí Bluetooth ANDROID |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24 / 36V |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Výkon: | 1040/2080/3102W |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Rozměry: | 115x210x285mm |
| Položka byla vyprodána… | |




