QOLTEC QUOLTEC-53667
Kód: QUOLTEC-53667Detailní popis produktu
Regulátor nabíjení; 20A; -20÷55°C; Vlastnosti: digitální displejZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Rozměry: | 180x125x50mm |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej |
| Výkon: | 260/520W |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Typ napájecího zařízení: | regulátor nabíjení |
| Použití: | fotovoltaika |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Pracovní teplota: | -20...55°C |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Vlastností nabíječky: | digitální displej |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Výkon: | 260/520W |
| Verze: | s čidlem teploty |
| Rozměry: | 180x125x50mm |
| Položka byla vyprodána… | |




