MEAN WELL PWM-60-24DA
Kód: PWM-60-24DA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; DALI; 60W; 24VDC; 2,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu