XTAR XTAR-VX4-SET
Kód: XTAR-VX4-SETDetailní popis produktu
Nabíječka: mikroprocesorová; Li-Ion; 1A; Počet článků: 4Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. nabíjecí proud: | 1A |
| Obsah soupravy: | napájecí zdroj, kabel |
| Ochrana: | protizkratové SCP, před opačnou polaritou |
| Počet článků: | 4 |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků, bez napájecího zdroje, nelze nabíjet články velikosti 20700 a 21700 s ochranou PCM/BMS |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, udržování |
| Rozměr článku: | R03, R6, AAA, 26650, SC, AA, C, R3, R14, 14500, 16340, 18350, 18500, 18650, 10440, 14650, 17670, 18700, 22650, A, AAAA, 32650, LR3, LR6, LR14, LR20 |
| Signalizace: | LCD displej |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Verze: | spotřební |
| Vlastností nabíječky: | oddělené řízení pro každou baterii, nabíjení řízené mikroprocesorem, udržovací nabíjení |
| Typ nabíječky: | mikroprocesorová |
| Druh akumulátoru: | Li-Ion |
| Rozměr článku: | SC |
| Vlastností nabíječky: | udržovací nabíjení |
| Max. nabíjecí proud: | 1A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Obsah soupravy: | napájecí zdroj |
| Pracovní režim nabíječky: | udržování |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Verze: | spotřební |
| Počet článků: | 4 |
| Pozor!: | nelze nabíjet články velikosti 20700 a 21700 s ochranou PCM/BMS |
| Konektory pro stát: | Evropa |




