XP POWER VES220PS15
Kód: VES220PS15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 15VDC; 14,67A; 220W; 90÷264VAC; -10÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.03 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2080 8pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 14,67A
Pracovní teplota: -10...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 197,4x88,9x39mm
Výkon: 220W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 15V DC
Max. výstupní proud: 14,67A
Výkon: 220W
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: -10...60°C
Účinnost: 92%