XP POWER VES180PS12
Kód: VES180PS12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 12VDC; 15A; 180W; 90÷264VAC; -10÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 1.02 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2080 8pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 15A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -10...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 197,4x88,9x39mm
Výkon: 0,18kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 15A
Výkon: 0,18kW
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: -10...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 91%