XP POWER VES120PS19
Kód: VES120PS19
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 19VDC; 6,32A; Výv: KYCON KPP-4P; 120W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupní proud: 6,32A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: 0...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 19V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 19V DC
Max. výstupní proud: 6,32A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%