XP POWER APM240PS24
Kód: APM240PS24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 10A; 240W; 80÷264VAC; -30÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.74 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VII
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 10A
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 80...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 93%