XP POWER APM240PS15C2-8
Kód: APM240PS15C2-8
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.65 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupný prúd: 14,4A
Napájacie napätie: 80...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -30...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VII
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 15V DC