MEAN WELL HLG-150H-24AB 230V/24Vdc 6,3A 151.2W IP65
Kód: 8815024ABDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr šířka: | 0 mm |
| Rozměr délka: | 0 mm |
| Rozměr výška: | 0 mm |
| Celkový výkon / příkon: | 0 W |
| Napětí na vstupu: | 230 |
| Napětí na výstupu: | 12 |
| Výstupní proud: | 12500 mA |
| Stupeň krytí IP: | 67 |
| Délka záruky v měsících: | 60 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |




