MEAN WELL GSM40B07-P1J
Kód: GSM40B07-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 7,5VDC; 5,34A; Výv: 5,5/2,1; 40W; -30÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.31 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85,5%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 5,34A
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 7,5V DC
Max. výstupní proud: 5,34A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 40W
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85,5%