MEAN WELL GSM40A07-P1J
Kód: GSM40A07-P1J
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 7,5VDC; 5,34A; Výv: 5,5/2,1; 40W; -30÷60°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.32 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 85,5%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 5,34A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 7,5V DC
Max. výstupní proud: 5,34A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 40W
Napájecí napětí: 113...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85,5%