MEAN WELL GSM36B48-P1J
Kód: GSM36B48-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 48VDC; 0,75A; Výv: 5,5/2,1; 36W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.22 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 0,75A
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -25...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 48V DC
Max. výstupní proud: 0,75A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Účinnost: 88%