MEAN WELL GSM120B20-R7B
Kód: GSM120B20-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.63 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,2m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupný prúd: 6A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 167x67x35mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 20V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 6A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 0,12kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 167x67x35mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC