MEAN WELL GS15B-5P1J
Kód: GS15B-5P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 18VDC; 0,83A; Výv: 5,5/2,1; 15W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.21 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 0,83A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...50°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x58,5x32,8mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 18V DC
Max. výstupní proud: 0,83A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 15W
Napájecí napětí: 135...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Pracovní teplota: 0...50°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85%