MEAN WELL GP25A14E-R1B
Kód: GP25A14E-R1B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 5VDC; Ivýst: 2,5A; Výv: DIN 5pin; 28,4W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.37 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 80,5%
Výstupní proud: 2,5A
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: DIN 5pin
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 107,5x67x36mm
Výkon: 28,4W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní napětí 2: 15V DC
Výstupní napětí 3: -15V DC
Výstupní proud 2: 0,8A
Výstupní proud 3: 0,3A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 5V DC
Druh vývodu: DIN 5pin
Výkon: 28,4W
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 107,5x67x36mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 80,5%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní proud 2: 0,8A
Výstupní proud: 2,5A
Výstupní napětí 3: -15V DC
Výstupní napětí 2: 15V DC
Výstupní proud 3: 0,3A