F&F MAXZAS12/500
Kód: MAXZAS12/500
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; desktopový; 12VDC; 500mA; Výv: 5,5/2,1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.06 kg
Dostupnost: Na dotaz
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 100...240V AC
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,5A
Výstupní napětí: 12V DC