ESPE ELD90P-9012-211
Kód: ELD90P-9012-211
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 12VDC; 7,5A; Výv: 5,5/2,1; 90W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.4 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 7,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: pro LED osvětlení
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 142x60x33mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 12V DC
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 90W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 142x60x33mm
Ochrana: protizkratové SCP
Použití: pro LED osvětlení
Režimy práce: napěťový zdroj
Účinnost: 90%
Polarizace: plus uprostřed
Provedení konektoru: přímý
Pracovní teplota: -5...40°C
Max. výstupní proud: 7,5A