ESPE E65P-6524-212
Kód: E65P-6524-212
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 2,7A; Výv: 5,5/2,1; 65W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.25 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2,7A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: úhlový
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 121x53x31mm
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 65W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Vnější rozměry: 121x53x31mm
Účinnost: 91%
Výstupní napětí: 24V DC
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: úhlový
Pracovní teplota: -5...40°C
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Max. výstupní proud: 2,7A