CINCON TRH50A120-02E01
Kód: TRH50A120-02E01
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.29 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Dĺžka výstupnej šnúry: 0,72m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupný prúd: 4,2A
Napájacie napätie: 80...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -20...70°C
Prevedenie konektoru: úhlový
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 120x52x31mm
Výkon: 50W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 4,2A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 50W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 0,72m
Vnější rozměry: 120x52x31mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: úhlový
Účinnost: 89%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC