CINCON TRE36A360-11E03
Kód: TRE36A360-11E03
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 36VDC; 1A; Výv: 5,5/2,1; 36W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.16 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1A
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 36V DC
Max. výstupní proud: 1A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Režimy práce: napěťový zdroj
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%