CINCON TRE36A180-11G03
Code: TRE36A180-11G03
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.16 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2A
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Účinnost: 89%
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 18V DC