CINCON TRE36A150-11G03
Kód: TRE36A150-11G03
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 15VDC; 2,4A; Výv: 5,5/2,1; 36W; 90÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.16 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 89%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2,4A
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Výkon: 36W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 15V DC
Max. výstupní proud: 2,4A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Účinnost: 89%