CARLO GAVAZZI SPD24181-CAR-0
Kód: SPD24181-CAR-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; Uvýst: 24V; 750mA; na přípojnici DINZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 77% |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 0,75A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | SPD |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 90x114x90mm |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 0,75A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 90x114x90mm |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | SPD |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Max. výstupní proud: | 0,75A |
| Účinnost: | 77% |




