BEL VOF12024-BEL
Kód: VOF12024-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 120W; OUT: 1; 5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.39 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 87,5%
Výstupní proud: 5A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 5A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,12kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 5A
Účinnost: 87,5%
Izolační napětí: 3kV
Použití: IT
Max. výstupní proud: 5A
Výstupní napětí: 24V