BEL VOF10015-BEL
Kód: VOF10015-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 100W; OUT: 1; 6,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.26 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 6,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 6,7A
Montáž: PCB
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,1kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 6,7A
Montáž: PCB
Účinnost: 86%
Max. výstupní proud: 6,7A
Výstupní napětí: 15V
Izolační napětí: 3kV
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...70°C