BEL VGS75D15-BEL-0
Kód: VGS75D15-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 75W; Uvýst: 15V; 5A; OUT: 1; 86%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 5A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Shoda s normou: cURus, IEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 15V
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Max. výstupní proud: 5A
Vnější rozměry: 159x97x30mm
Účinnost: 86%
Doplňkové funkce: PFC
Shoda s normou: IEC
Izolační napětí: 4kV