BEL SDI300G15UP219-0
Kód: SDI300G15UP219-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 20A; Ivýst: 20A; 300W; -20÷40°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.83 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 20A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 20A
Výstupní proud: 20A
Výkon: 300W
Pracovní teplota: -20...40°C
Použití: IT
Výstupní napětí: 15V