BEL SDI200G12UDP51-0
Kód: SDI200G12UDP51-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 16A; Ivýst: 16A; 192W; 0÷40°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.59 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 16A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 16A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 150x54x33mm
Vstupní napětí: 100...240V AC
Výkon: 192W
Výstupní napětí: 12V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 16A
Výstupní proud: 16A
Výkon: 192W
Vnější rozměry: 150x54x33mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Použití: IT
Výstupní napětí: 12V