BEL SDI15048UP51-0
Kód: SDI15048UP51-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 3,13A; Ivýst: 3,13A; 150W; IT
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.45 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 3,13A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 3,13A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -30...65°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,13A
Výstupní proud: 3,13A
Výkon: 150W
Pracovní teplota: -30...65°C
Použití: IT
Výstupní napětí: 48V