BEL PSK10W15DIN-BEL-0
Kód: PSK10W15DIN-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; IT; 11W; Uvýst: 15V; 700mA
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 81%
Výstupní proud: 0,7A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 0,7A
Napájecí napětí: 100...430V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 11W
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: IT
Výkon: 11W
Výstupní napětí: 15V
Výstupní proud: 0,7A
Napájecí napětí: 100...430V DC
Počet výstupů: 1
Izolační napětí: 4kV
Účinnost: 81%
Shoda s normou: cURus
Max. výstupní proud: 0,7A