BEL ETMA240125UDP5-0
Kód: ETMA240125UDP5-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 1,25A; Ivýst: 1,25A; 30W; 24V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.26 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 1,25A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 1,25A
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 110x50x30mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,25A
Výstupní proud: 1,25A
Výkon: 30W
Vnější rozměry: 110x50x30mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Použití: lékařské aplikace
Výstupní napětí: 24V