BEL ETMA1201666UCP-0
Code: ETMA1201666UCP-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.53 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 16,66A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 16,66A
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: 0...50°C
Shoda s normou: UL
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 189x105x60mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V