AIMTEC AMA24DR4-150150Y
Kód: AMA24DR4-150150Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 15VDC; 1,5A; Výv: 5,5/2,1; 22,5W; 0÷40°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.15 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnost: 86%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMA24D-Y
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 50x90x33,88mm
Výkon: 22,5W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 15V DC
Max. výstupní proud: 1,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 22,5W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 50x90x33,88mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 86%