XP POWER VET30US120C2-JA
Artikelnummer: VET30US120C2-JA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.2 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 87%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: 0...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 115x48x32,5mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 30W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 115x48x32,5mm
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Účinnost: 87%
Pracovní teplota: 0...60°C
Výstupní napětí: 12V DC