WEIDMÜLLER 8000051770-WEI-0
Kód: 8000051770-WEI-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 480W; 48V; 10A; OUT: 1; 284x196x220mm; ITZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 10A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 284x196x220mm |
| Výkon: | 480W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 480W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 10A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 284x196x220mm |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |



.jpg?68d3d670)