WEIDMÜLLER 1165830000-WEI-0
Kód: 1165830000-WEI-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 100W; Uvýst: 12V; 8,5A; 164x97,5x40mmZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 81% |
| Výstupní proud: | 8,5A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 164x97,5x40mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 8,5A |
| Vnější rozměry: | 164x97,5x40mm |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Účinnost: | 81% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |



.jpg?68d3d670)