Vzorek ACP Bond FR 0,5 4mm antracitová7024/tmavý primer
Kód: 3300913Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barva 1. strany: | Antracitová |
| RAL 1. strany: | RAL 7024 |
| Barva 2. strany: | Základní tmavá (Tmavý primer) |
| Rozměr šířka: | 47 mm |
| Rozměr délka: | 85 mm |
| Rozměr výška: | 4 mm |
| Typ jádra: | FR jádro |
| Tloušťka hliníku: | 0,5 mm |
| Krycí fólie: | Z jedné strany |



.jpg?68d3d670)