Vzorek ACP Bond 0,3 3mm tmavě zelená6007/bílá9003
Kód: 3300936Detailní popis produktu
Vzorek ACP Bond desky (0,3/3mm, tmavě zelená RAL 6007/bílá RAL 9003). Ideální volba pro fyzické ověření barvy a materiálu, díky které získáte jistotu před vaší konečnou realizací.
Rozměr vzorku je 85x47 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzorky bond |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barva 1. strany: | Tmavě zelená |
| RAL 1. strany: | RAL 6007 |
| Barva 2. strany: | Bílá |
| RAL 2. strany: | RAL 9003 |
| Rozměr šířka: | 47 mm |
| Rozměr délka: | 85 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Typ jádra: | LDPE |
| Tloušťka hliníku: | 0,3 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |



.jpg?68d3d670)