Vzorek ACP Bond 0,3 3mm černá-lesk9005HDPE/černá9005HDPE
Kód: 3300942Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deskové materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barva 1. strany: | Černá-lesk |
| RAL 1. strany: | RAL 9005 |
| Barva 2. strany: | Černá |
| RAL 2. strany: | RAL 9005 |
| Rozměr šířka: | 47 mm |
| Rozměr délka: | 85 mm |
| Rozměr výška: | 3 mm |
| Typ jádra: | LDPE |
| Tloušťka hliníku: | 0,3 mm |
| Krycí fólie: | Z obou stran |



.jpg?68d3d670)