TRACO POWER TXN100PF-136
Kód: TXN100PF-136Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 100W; Uvýst: 36V; 2,77A; OUT: 1; průmyslZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 2,77A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | cURus |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní proud: | 2,77A |
| Použití: | průmysl |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)