TRACO POWER TXN1000-115
Kód: TXN1000-115Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 960W; Uvýst: 15V; 64A; OUT: 1; -30÷70°C; 89%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 89% |
| Výstupní proud: | 64A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 127x230x40,5mm |
| Výkon: | 960W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 960W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Výstupní proud: | 64A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 127x230x40,5mm |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Shoda s normou: | cURus |
| Použití: | průmysl |
| Účinnost: | 89% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)