TRACO POWER TXLN500-136
Kód: TXLN500-136Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 504W; Uvýst: 36V; 14A; -30÷70°C; 90%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 14A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 504W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 504W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 14A |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Účinnost: | 90% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)