TRACO POWER TXLN320-136
Kód: TXLN320-136Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 0,32kW; Uvýst: 36V; 8,9A; TXLN; -30÷70°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 89% |
| Výstupní proud: | 8,9A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | TXLN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,32kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,32kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 8,9A |
| Řada výrobce: | TXLN |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Účinnost: | 89% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)