TRACO POWER TXLN060-130
Kód: TXLN060-130Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 60W; 2A; -20÷70°C; Elekt.připoj: šroubovéZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní proud: | 2A |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní proud: | 2A |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Účinnost: | 84% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)