TRACO POWER TSP600-136
Kód: TSP600-136Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 600W; 36V; 16,5A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 87% |
| Výstupní proud: | 16,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -25...40°C |
| Řada výrobce: | TSP |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 165x125mm |
| Výkon: | 600W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výkon: | 600W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 16,5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 165x125mm |
| Řada výrobce: | TSP |
| Pracovní teplota: | -25...40°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 87% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)