TRACO POWER TPP65-115A-J
Kód: TPP65-115A-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 65W; 4,34A; TPP 65A; 85÷264VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 4,34A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Řada výrobce: | TPP 65A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 65W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 65W |
| Výstupní proud: | 4,34A |
| Řada výrobce: | TPP 65A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)