TRACO POWER TPP450-153-M
Kód: TPP450-153-MDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 450W; 8,55A; OUT: 1; 148x80x40,6mm; 94%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 8,55A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...80°C |
| Řada výrobce: | TPP 450 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 148x80x40,6mm |
| Výkon: | 450W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 450W |
| Výstupní proud: | 8,55A |
| Vnější rozměry: | 148x80x40,6mm |
| Řada výrobce: | TPP 450 |
| Pracovní teplota: | -40...80°C |
| Účinnost: | 94% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)