TRACO POWER TPP450-128BA-M
Kód: TPP450-128BA-MDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 450W; 16,1A; 127x40,1x76,2mm; -40÷85°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 16,1A |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Řada výrobce: | TPP 450BA-M |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 127x40,1x76,2mm |
| Výkon: | 450W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 450W |
| Výstupní proud: | 16,1A |
| Vnější rozměry: | 127x40,1x76,2mm |
| Řada výrobce: | TPP 450BA-M |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Účinnost: | 93% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)